Wzgórze Kazimierza Wielkiego

Opis inwestycji


Wzgórze Kazimierza Wielkiego w Tczewie to osiedle nowoczesnych budynków wielorodzinnych w zabudowie szeregowej, charakteryzujących się wysokim standardem i doskonałą jakością wykonania.

Inwestycja została zaprojektowana w 2016r. i zakończyła się dużym sukcesem sprzedażowym.

Projekt Wzgórze Kazimierza Wielkiego obejmował II etapy inwestycji. W I etapie powstały trzy budynki mieszkalne dwulokalowe, oferujące łączenie 6 mieszkań, tj.: 3 mieszkania na parterze z przynależnymi ogródkami oraz 3 mieszkania na piętrze. Natomiast w II etapie inwestycji powstało kolejnych pięć budynków mieszkalnych dwulokalowych oferujących łącznie 10 mieszkań, tj. 5 mieszkań na parterze z przynależnymi ogródkami oraz 5 mieszkań dwupoziomowych na piętrze z tarasami. Każde z mieszkań posiada dwa miejsca parkingowe w garażu oraz pomieszczenie gospodarcze w kondygnacji podziemnej oraz drewniane tarasy, z których rozpościera się piękny widok na pobliskie tereny zielone oraz stawek, skąd mieszkańcy cieszyć się mogą wieczornym rechotem żab i śpiewem ptaków.

Wzgórze Kazimierza Wielkiego w Tczewie to przede wszystkim wysoki komfort mieszkania, najwyższa jakość materiałów oraz dbałość wykonania w każdym detalu, co przejawia się również w precyzyjnym wykończeniu części wspólnych, takich jak klatki schodowe, elewacja czy pięknie zagospodarowany teren wokół budynków

Opinie


Drodzy Państwo, jako nabywcy naszego mieszkania jesteśmy bardzo zadowoleni.Porównując efekt końcowy i nasze wyobrażenia jak to będzie wyglądało, jest świetnie. Cała współpraca zarówno na etapie początkowym, od wyboru i obejrzenia lokalu, po decyzję, zmiany we wnętrzu mieszkania dostosowane do naszych potrzeb i odbiór jest na bardzo wysokim poziomie.Wykończenie mieszkania wewnątrz jak i na zewnątrz (klatka schodowa, garaż, taras, podjazd) jest zrobione tak jak  powinno być.Ogólnie rzecz ujmując stosunek ceny do jakości jest jak najbardziej korzystny.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, cierpliwość  i życzliwość.

Pozdrawiamy, Kina i Bartek


Witam, chciałem podziękować za miłą współpracę i obsługę. Pierwszy raz spotkałem się żeby szef firmy pracował jak normalny pracownik, dzięki temu ma bardzo dużą wiedzę na temat realizowanej budowy. Widać że prowadzi tą firmę z pasją, bo nie było pytania na które nie znał odpowiedzi. Mieszkanie kupiłem już gotowe według wizji projektantki, więc były potrzebne przeróbki. Dzwoniąc do pana Roberta otrzymywalem pomoc w każdej dziedzinie, hydraulika, elektryka itp. Gdy były potrzebne plany zdjęcia do przeróbek, otrzymywalem bez żadnego problemu.
Mieszkanie wykonane w wysokim standardzie ściany praktycznie nadawały się do malowania. W standardzie otrzymałem bardzo dobrej klasy piec gazowy, ogrzewanie podłogowe okna firmy drutex 3szybowe, centralny odkurzacz,  wideodomofon, poprowadzoną instalację do alarmu. Nie mówiąc o podwójnym garażu i dużej piwnicy. Wszystko zrobione jak być powinno. Taras wykończony drewnem. Szukałem mieszkania ponad 3 lata i stwierdzam że jak na miasto Tczew, standard jest bardzo wysoki. Gorącą polecam firmę.

Pozdrawiam, Łukasz


Zakupiliśmy mieszkanie od Pana Roberta Brzeskiego pół roku temu. Mieszkanie wraz z ogródkiem w pełni spełnia nasze oczekiwania.
Na pierwszy „rzut oka „widać wysoki standard wykończenia lokalu.  Taras wraz z ogródkiem zostały dopracowane w najdrobniejszym szczególe ( wysokiej jakości drewno na tarasie, piękne skalniaki i różnorodna zieleń w ogrodzie).
Pozytywnie odbieramy również dewelopera. W razie jakichkolwiek problemów ” nie chowa głowy w piasek” tylko chętnie służy pomocą,  dzięki czemu pomyślnie wyszliśmy z niejednej trudnej sytuacji.  Serdecznie polecamy kolejne inwestycje Pana Roberta.

Pozdrawiamy, Monika i Karol


Zakupiliśmy z żoną nieruchomość przy ulicy Grunwaldzkiej bazując na opinii firmy Robi International z poprzednich inwestycji. Zarówno jakość jak i wykonanie bardzo nas zaskoczyło. Nie mogliśmy znaleźć bardziej konkurencyjnej jakościowo oferty w naszym mieście. Podczas całego procesu inwestycji jak i zakupu mieliśmy bardzo dobry kontakt z developerem. Wszelkie uwagi oraz usterki po zakupie były od ręki załatwiane. Bardzo rzadko można spotkać się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Z całą pewnością dokonalibyśmy ponownego zakupu od Pana Roberta, gdybyśmy ponownie szukali nowej nieruchomości.

Pozdrawiamy, J. i K.


Bardzo polecam współpracę z Panem Robertem. Cała transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Szybka reakcja na wszelkie zapytania i uwagi, zero problemu z kontaktem. Co do samego mieszkania rownież żadnych zastrzeżeń. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie. Duży plus za profesjonalne podejście do klienta i cierpliwość.

Pozdrawiam, D.


Z pełnym przekonaniem polecam firmę Robi International Robert Brzeski osobom szukającym nowoczesnych i solidnych domów bądź mieszkań w Tczewie.

Zakupiłam od w/w dewelopera mieszkanie w segmentach przy ulicy Grunwaldzkiej. Dzięki dużemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i rzetelności właściciela Pana Roberta Brzeskiego firma Robi International zyskała moje pełne uznanie i zaufanie. Wszystkie ustalone prace budowlane przebiegały terminowo, zgodnie z ustaleniami i potrzebami klienta, a cały proces zakupu odbywał się w życzliwej atmosferze. Po zakupie nieruchomości deweloper nadal służył wyjaśnieniami i pomocą podczas prac wykończeniowych budynku. Okazał się odpowiedzialnym inwestorem, któremu zależy na wysokiej jakości stąd stosowane materiały i rozwiązania technologiczne pozytywnie zaskoczyły moich znajomych będących profesjonalistami w tym zakresie. Uroku całości dodają przepięknie wykończone ogródki przydomowe.

Reasumując, w pełni polecam dewelopera Robi International jako kompetentnego i rzetelnego partnera w sprawach zakupu domu bądź mieszkania, który w najwyższym stopniu spełnił moje  oczekiwania.

Pozdrawiam, Iwona. Właścicielka mieszkania przy ul. Grunwaldzkiej


Mieszkanie przy ulicy Grunwaldzkiej zakupiliśmy od Pana Roberta w maju 2018 roku. Oglądaliśmy wiele nieruchomości, ale żadna nie spełniła naszych oczekiwań w takim stopniu jak ta. Dwupoziomowe, bardzo przemyślane rozplanowanie pomieszczeń i instalacji wewnątrz lokalu. Jakość wykonania bez zarzutów, okna i parapety wysokiej jakości.Dużym atutem są dwa duże miejsca garażowe . Pan Robert odpowiedział nam na każde zadane pytanie, zawsze służył profesjonalną i szybką pomocą- zarówno przed dokonaniem zakupu jak i po wprowadzeniu się do mieszkania. Bardzo polecamy inwestycje realizowane przez Pana Roberta ze względu na duży profesjonalizm, wysoki standard oraz ogromne zaangażowanie dewelopera.

Pozdrawiamy, Dorota i Andrzej