Realizacja w Tczewie - os. bajkowe

Opinie


Przenieśliśmy się z bloku do domku, nie zdając sobie wcześniej sprawy jakie uroki niesie za sobą posiadanie własnego ogródka. W szczególności, gdy posiada się małe dzieci i psa, życie staje się łatwiejsze, a dzieci mają zdecydowanie więcej swobody na świeżym powietrzu.

Co do terminowości i wykończenia budynku nie mamy zastrzeżeń. Niewielkie usterki usuwane były na bieżąco, a większych niedociągnięć inwestora nie znajdujemy.

Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu domku wielorodzinnego  z ogródkiem (tzw.bliźniaka), ponieważ oprócz dużej przestrzeni w domu, mamy możliwość poczucia się właścicielem swojego wlasnego „skrawka ziemii”.

Pozdrawiam
Asia


Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu mieszkania w domu dwurodzinnym od Pana Brzeskiego. Dom jest wykonany bardzo porządnie, opłaty za ogrzewanie niskie pomimo tego że jest gaz.
Nie obeszło się bez drobnych usterek, które zostały sprawnie i szybko usunięte.

Polecam
Przemek

Długo szukałem, aż znalazłem ten wymarzony dom dla rodziny. Kiedy zabrałem żonę na przejażdżkę i pokazałem jej ten dom, to do dzisiaj
z uśmiechem na twarzy wspominam jej reakcję:

„Po co mnie tutaj przywiozłeś? Teraz nie zasnę dopóki tutaj nie zamieszkamy”.

I tak z małego przytulnego mieszkania trafiliśmy do pięknego dużego domu z ogrodem gdzie dzieci wraz z psem biegają szczęśliwie.

Inwestor bardzo się postarał, dom został dobrze wykonany z dobrej jakości materiałów i naprawdę robi do dnia dzisiejszego na nas duże wrażenie.

Muszę przyznać, że Wykonawca  to solidna firma, kiedy po ponad roku od zakupu nieruchomości zdarzyła się usterka  to została ona błyskawicznie przez niego usunięta.

Polecam i życzę, aby inni nabywcy byli tak samo zadowoleni jak my.

Pozdrawiam
Zbyszek