Realizacja w Tczewie - os. domy na wzgórzu

Opinie


Dom bardzo solidnie wykończony, projekt zrobiony z głową dla rodzin z dziećmi, bardzo funkcjonalny.
Wykończony dobrej jakości materiałami, dopieszczony w każdym calu. Formalności związane z transakcją przebiegły bez problemów. Polecam firmę Pana Roberta.

Pozdrawiamy, Kasia i Mariusz


Zakupiliśmy dom półtora roku temu. Ten zakup był strzałem w dziesiątkę, super wygodny, wykonanie domu, we wszystkich najmniejszych szczegółach jako całości łącznie z ogrodem, wykonane zostało na najwyższym poziomie. Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na materiały z których został wybudowany nasz dom, są to materiały dobrej jakości. Wiadomą rzeczą jest fakt, że i te najlepsze rzeczy ulegają usterkom, z którymi się spotkaliśmy, były to jednak drobne rzeczy i zaraz po powiadomieniu Pana Roberta, głównego wykonawcę o takowych, niemalże od ręki zostały usunięte. Dom jest bardzo energooszczędny, bardzo dobrze izolowany. System ogrzewania, co ma dla każdego ogromne znaczenie, jest niezwykle ważny w eksploatacji bardzo tani, porównywalne opłaty za ogrzewanie standardowego mieszkania w bloku wielorodzinnym. Z całego serca życzymy każdemu zakup takiego domu kto pragnie mieć dom wybudowany fachowo i poprawnie.
Cieszymy się z naszego super wygodnego lokum, położonego w bardzo ładnym miejscu będąc w pełnym w przekonaniu, że dom ten posłuży wielu pokoleniom naszej rodziny.

Pozdrawiamy, Beata i Adam


W dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest trafić na rzetelnego wykonawcę. Bez wątpienia taka jest firma Pana Roberta. Transakcja zakupu została przeprowadzona bez żadnych problemów. Zakupiony dom jest dopracowany pod każdym względem. Został wykonany z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu jest ciepły i oszczędny. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Szacunek, że istnieje taka firma! Polecamy!

Pozdrawiam, Tomek


Długo szukaliśmy odpowiedniego mieszkania/domu na rynku pierwotnym w Tczewie. Przeszukując wiele ofert trafiliśmy na ogłoszenie o sprzedaży domku w Tczewie od Pana Roberta Brzeskiego. Bardzo ciche i urokliwe miejsce okolicy lasu, z widokiem na stawik, od razu stwierdziliśmy, że to jest miejsce idealne dla nas. Tydzień później klucze do domu były już nasze.

Dom zbudowany jest z materiałów wysokiej jakości, bardzo dobrze ocieplony, ogrzewanie podłogowe wraz z markowym piecem zapewnia nam bardzo dokładne ogrzanie domu i niskie koszty. Urządzając nasz dom wielokrotnie byliśmy zaskakiwani tym jak solidnie i dokładnie został
zbudowany, sami fachowcy którzy wykonywali prace remontowe bardzo przychylnie oceniali jakość budowy/spasowania wszystkich elementów. Drobne usterki zostały usunięte niezwłocznie, większe problemy nigdy nie wystąpiły.

Teraz mamy dom z garażem, ogródkiem w pięknym miejscu z miłym sąsiadami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego zakupu, dzięki Panu Robertowi mamy już swoje miejsce, swój wymarzony dom. Mając doświadczenie naszego zakupu, zdecydowanie polecamy inne inwestycje Pana Roberta.

Pozdrawiam, Konrad


Współpraca z Panem Robertem od samego początku przebiegała bardzo dobrze – bezproblemowo i sprawnie. Indywidualne i profesjonalne podejście i możliwość zgłaszania swoich propozycji na każdym etapie budowy. Ocena Mieszkania – Bardzo wysoki standard wykończenia mieszkania, garażu oraz pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie oddane przed ostatecznym terminem. Wysoki standard otoczenia budynku, przemyślana mała architektura oraz zieleń w ogrodzie – tuje, krzewy, trawa itd. Wyskoki standard elementów wykończenia: taras w drewnie, skrzynki na listy, oświetlenie klatki schodowej, budynku na zewnątrz. Tynki wewnętrzne pokryte cekolem wysokiej jakości co sprawia iż mieszkanie jest praktycznie gotowe do zamieszkania Te wszystkie elementy jak i detale sprawiają, że w 100% polecamy mieszkania wykonane przez firmę ROBI-INTERNATIONAL Robert Brzeski

Pozdrawiamy, Asia i Marcin