Nowe Koszary 1 etap

Opinie


Te projekty budynków są dobrą wizytówką miasta.
Solidność wykonania i nowoczesna forma fasady

Pozdrawiam Jarosław L.


Dzisiaj miałem odbiór techniczny. Jestem pod ogrmonym wrażeniem. Miła atmosfera oraz profesjonalizm. Wynajęty inżynier nie wykrył żadnych nieprawidłowości. Mieszkanie zostało poddane sprawdzeniu pod względem poziomu wilgoci, wiązką laserową oraz kamerą termowizyjną. Całość spełniła wszelkie normy zgodne z PN- B.

Pozdrawiam Jakub


Najlepiej wykonany budynek w Tczewie cena idzie z jakością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pięknego mieszkania.

Szacunek, że istnieje taka firma! Polecamy!

Pozdrawiamy, Łukasz i Ania


To już moje kolejne mieszkanie z rynku pierwotnego ale nigdy nie spotkałem się z tak jakościowym wykonaniem zarówno samego mieszkania jak i całego budynku. Klatki schodowe przepiękne w Loftowym stylu. Najładniejszy blok w Tczewie.

Pozdrawiam Arek


Osiedle Nowe Koszary to najpiękniejsza inwestycja budowlana
w Tczewie, to fakt! 
Tworzona z myślą o Ludziach i przez wspaniałych Ludzi – dla mnie to codzienna okazja do zachwytu i wdzięczności. 

 

Jakość i wykonanie przedsięwzięcia urzekają od pierwszego wejrzenia! Zaprojektowanie przestrzeni mieszkalnej, dającej poczucie oddechu
i pięknych możliwości, a przede wszystkim poszanowanie natury
i zadbanie o to, by była integralną częścią projektu dla mnie jest dowodem na to, że Ludzie z Home4You tworzą to niezwykłe miejsce
z sercem i pomysłem, dbają o to, co najważniejsze – bezpieczeństwo, prostota, naturalność, bliskość, komfort i dobre życie.

 

Jestem szczęściarą, że tworzę swoje miejsce na ziemi właśnie tu. 

Agnieszka 

 


Nowe Koszary to bardzo ciekawa propozycja w naszym mieście, zaczynając od lokalizacji w centrum miasta, skąd jest wszędzie blisko, skończywszy na wykończeniu elewacji budynków i klatkach schodowych, których design jest niespotykany. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych inwestycji w okolicy i nie tylko tej najbliższej, opinia ta znajduje potwierdzenie też wśród odwiedzających mnie gości z większych miast. Deweloper jest niezwykle skupiony na jakości wykonania i właściwym doborze materiałów, współpraca na każdym etapie zawsze układała się bez zarzutu. Plany na zagospodarowanie okolicznej przestrzeni są ambitne i zapowiadają się naprawdę obiecująco – liczę, że wówczas pobliskie tereny wraz z drogą dojazdową dorównają samej inwestycji i będą idealnym uzupełnieniem całości  🙂

Wojciech


Nowe koszary to perełka na tle innych osiedli w Tczewie. Jestem pozytywnie zaskoczony tym, jak bardzo końcowy efekt odpowiada temu, co zobaczyłem na wizualizacjach. Estetyka, wykończenie, detale, funkcjonalność na najwyższym poziomie. Podobnie obsługa ze strony dewelopera na każdym etapie realizacji inwestycji. Myślę, że każdy mieszkaniec docenia komfort mieszkania w tak nowoczesnym budynku. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam.

Jacek


Zdecydowanie polecam.Wysoki standard budynku, pięknie wykończone klatki schodowe , profesjonalnie zagospodarowane otoczenie.Cicha i spokojna okolica.Mieszka się naprawdę komfortowo. POLECAM!!!!!!

Irena