4.A7

Powierzchnia: 54,64 m2 Ilość pokoi: 3 Kuchnia: Aneks Strona: S/N Piętro: IV PIĘTRO Cena: PLN Cena: PLN / m2 Status: Sprzedane Zobacz rzut mieszkania w PDF

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia. Dwustronna ekspozycja okienna  (południowa, północna) zapewniająca naturalne docieplenie pomieszczeń.

III etap inwestycji to budynek czteroklatkowy V-cio kondygnacyjny z windą w każdej klatce.  Miejsca postojowe w zadaszonej hali garażowej wraz z  komórkami lokatorskimi. Na zewnątrz zadaszone wiaty dla rowerów i ogólnodostępne miejsca postojowe.


Wyślij zapytanie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Home-4You.pl Spółka z o.o. Spółka komandytowa.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z treścią art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
    Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Home-4You.pl Spółka z o.o. Spółka komandytowa ul. Jasia i Małgosi 6/3, 83-110 Tczew. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana wyraźna oraz dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane od momentu zebrania zgody na przetwarzanie danych osobowych, aż do czasu jej skutecznego odwołania. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.